На Тернопільщині громадян без документів забиратимуть до поліції, а переселенців будуть ставити на військовий облік
Посилюються заходи безпеки і протидії ДРГ
Поліцейські вживають додаткові заходи щодо забезпечення публічної безпеки та порядку на території Тернопільської області. З цією метою, починаючи з 18 червня, буде організовано роботу спільних патрульних груп.
Як повідомляє Нацполіція Тернопільської області, до складу груп входитимуть працівники поліції, представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, військової служби правопорядку. Їхня основна мета — перевірка реєстрації внутрішньо-переміщених осіб та взяття їх на військовий облік. Також до патрулювання залучатимуть представників органів місцевого самоврядування.
Таке рішення було прийняте на раді оборони Тернопільської області заради запобігання диверсійної діяльності на території краю та виявлення переселенців, які не встали на облік в органах місцевого самоврядування та у військкоматах.
«Поліцейські звертаються до громадян з розумінням поставитися до перевірок та завжди носити з собою документи, які засвідчують особу», наголошується у повідомленні.
Як повідомляє «TeNews», громадяни, які не матимуть з собою документів, будуть зобов’язані піти у відділок поліції для встановлення особи і підтвердження мети перебування на території області у випадку, якщо людина не зареєстрована.
Як повідомлялося, у Тернополі переселенці влаштували між собою побоїще.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
- У поліції Львівщини уточнили деталі ДТП зі швидкою, якою кермував водій у стані сп'яніння
- В Івано-Франківській області світло буде чотири-п’ять годин протягом доби
- Уряд підвищив виплати для членів сімей загиблих та зниклих безвісти військових
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
- У Повітряних силах уточнили, скільки цілей збили сили ППО
Коментарі