На Тернопільщині пенсіонерка віддала велику суму грошей шахраю, який обіцяв звільнити від мобілізації її онука (ФОТО)
Шахраєм виявився раніше судимий уродженець Миколаєва
Раніше судимий уродженець Миколаєва видурив у 68-річної жительки Тернопільщини 1 700 американських доларів та 3 000 гривень за сприяння в ухиленні її онука від мобілізації.
Як повідомили у Нацполіції Тернопільської області, потерпіла жителька Чортківського району розповіла, що познайомилася з чоловіком, коли він прийшов орендувати до її сусідів квартиру. Розговорилися і пенсіонерка поділилася своїми хвилюваннями щодо онука, побоюючись, аби того не мобілізували. Новоспечений сусід запевнив, що зможе допомогти вирішити цю проблему, але потрібно заплатити. Жінка без роздумів віддала суму, яку назвав зловмисник, – 1 700 американських доларів та 3 000 гривень. Лише згодом зрозуміла, що потрапила у пастку шахрая.
Співробітники поліції оперативно відреагували на звернення потерпілої та встановили особу зловмисника. Ним виявився раніше неодноразово судимий за майнові злочини уродженець Миколаєва.
З’ясувалося, що чоловік декілька років тому обдурив ще двох жителів Чортківщини, взявши у них завдатки за квартиру та земельну ділянку, яких насправді не продавав. Тоді сума завданих потерпілим збитків сягнула 40 000 гривень.
Слідчі оголосили зловмисникові підозри за ст. 190 ККУ, проте той уникав досудового розслідування. У результаті шахрая було оголошено у розшук, а слідчий суддя ухвалив рішення про затримання підозрюваного та доставлення його до суду.
Читайте також: біля Львова затримали автомобіль, в салоні якого виявили сотні зіп-пакетів з наркотиками.
На підставі ухвали суду зловмисника затримали. Тепер йому буле інкриміновано ще один епізод шахрайської діяльності – ч.2 ст.190 ККУ. Поліцейські клопотатимуть про застосування щодо серійного шахрая запобіжного заходу – тримання під вартою.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- В Івано-Франківську водійка збила дитину на самокаті
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
- У Фінляндії російській родині, яка підтримує Україну, загрожують депортацією
- У Bloomberg назвали три сценарії розвитку війни для України
Найчитаніше
- У Львівській області назвали озеро, де фахівці не рекомендують купатися
- На Львівщині через недбалість тренера дитина перебуває у тяжкому стані після утоплення
- На Львівщині знайшли мертвим зниклого чоловіка
- Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
- У Києві 24-річний водій спричинив ДТП у якій загинула його дружина та дитина
Коментарі