На Тернопільщині поліцейських, які вживають алкоголь в робочий і позаробочий час, звільняють і вручають повістку

Поліцейським під час воєнного стану забороняється вживати алкоголь, навіть у позаробочий час та у вихідні дні

фото з відкритих джерел

На Тернопільщині працівників поліції, які перебувають на роботі і позаробочий час в стані алкогольного сп’яніння, звільнятимуть і одразу мобілізовуватимуть в ЗСУ. В області за такою схемою вже мобілізували 6 поліцейських. Ці обмеження започаткували з початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Однак діяти вони почали з 2024 року, повідомляє «Zaxid.net».

Розпорядження щодо посилення перевірок серед працівників видав керівник поліції Тернопільщини Сергій Зюбаненко. Після його призначення на посаду начальника головного управління Нацполіції в Тернопільській області, Сергій Зюбаненко зазначив, що поліцейським під час воєнного стану забороняється вживати алкоголь, навіть у позаробочий час та у вихідні дні.

Однак з початку року внутрішня інспекція поліції виявила, що 6 правоохоронців перебували в стані алкогольного сп’яніння вдома, або поза роботою. Їх звільнили, а через два дні чоловіки вже отримали повістки для проходження військово-лікарської комісії та відправки в ЗСУ.

«В нас запроваджена зараз така система. Працівники інспекції оголошують збір особового складу по тривозі та мають право спеціальним приладом Drager перевіряти поліцейських чи вживали вони алкоголь. У випадку, якщо факт сп’яніння співробітника поліції підтвердився, його одразу звільняють з роботи», – зазначили в прес-службі поліції Тернопільщини.

Читайте також: на Львівщині міського голову позбавили водійських прав за п’яну їзду.

Відомо, що нещодавно працівники інспекції зафіксували, що один поліцейський Шумського відділення поліції був в стані алкогольного сп’яніння. Чоловіка звільнили і він вже отримав повістку. Такий же випадок трапився з правоохоронцем в Зборівській громаді. Він перебував напідпитку на вихідних вдома. Під час проходження експертизи за допомогою пристрою Drager сп’яніння в чоловіка підтвердилося. Поліцейського звільнили і також вручили повістку.varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також