На Тернопільщині попрощалися з Героєм України Віталієм Скакуном

Вічна пам'ять Герою!

Вчора, 2 березня, у місті Бережани, що на Тернопільщині, відбулося прощання з Віталієм Скакуном, який підірвав міст разом з собою. Про це повідомляє Ірина Белякова.

Церемонія прощання з Героєм України відбудеться у Бережанах 2 березня на площі Ринок. Початок о 12 годині. 

Віталій Скакун загинув 24 лютого 2022 року.

Щоб зупинити просування танкової колони, військовими було прийнято рішення на підрив Генічеського автомобільного мосту. Виконати цю задачу визвався інженер окремого батальйону матрос Скакун Віталій Володимирович. Міст було заміновано, але відійти звідти він не встиг. За словами побратимів Віталій вийшов на зв’язок, та повідомив про те, що підриває міст.

Одразу ж пролунав вибух, Віталій загинув.

Віталій Скакун — сапер інженерно-саперного відділення окремого батальйону окремої бригади морської піхоти

Віталій Скакун народився 19 серпня 1996 року в місті Бережани, Тернопільської області. У морського піхотинця залишилась мама, бабуся і старша сестра.

Віталій навчався в школі № 3 Бережан, там же до виїзду в Італію працювала педагогом-організатором його мама Орися. Життя батька хлопця минулого року забрала онкологія.

Віталій після школи вступив до Вищого професійного училища № 20 м. Львова, навчався на зварювальника. Потім вступив до Львівської політехніки. А рік-півтора тому підписав контракт на службу в ЗСУ і поїхав на Миколаївщину.

Читайте також