На Тернопільщині водій наїхав на чоловіка, який лежав на дорозі
Водій «КАМАЗу» не помітив чоловіка
Вчора, 1 липня, близько 10 години, на ґрунтовій дорозі між населеними пунктами Смиківці та Охримівці, що на Тернопільщині, сталася ДТП. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Тернопільської області.
Водій «КАМАЗу» не побачив чоловіка, який лежав на дорозі, у результаті чого здійснив наїзд на нього.
Потерпілого, з тілесними ушкодженнями, доправили до медзакладу.
В учасників дорожньо-транспортної пригоди відібрали зразки крові на вміст алкоголю.
Відомості про ДТП внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 286 Кримінального кодексу України.
Раніше, у лікарні помер хлопець, який боровся за життя після ДТП у Львові.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Сокільники збудують власні сучасні очисні споруди та позбудуться інфраструктурної залежності
- Мінекономіки ускладнило вимоги для бізнесу щодо бронювань працівників
- Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський
Найчитаніше
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- У Тернополі у міському ставі потонула 15-річна дівчина
Коментарі