На Тернопільщині чоловіки напали на авто ТЦК та допомогли втекти військовозобов’язаному
Нападники допомогли втекти з автомобіля ТЦК військовозобов’язаному, якого співробітники ТЦК мали доставити до навчального центру
Сьогодні, 17 жовтня, близько 11:40 поблизу села Плебанівка Теребовлянської громади Тернопільського району на автодорозі невідомі особи на автомобілі Mercedes-Benz G-Class підрізали службовий транспорт ТЦК, створивши аварійну ситуацію. Про це інформує Відділ комунікації поліції Тернопільської області.
Нападники допомогли втекти з автомобіля ТЦК військовозобов’язаному, якого співробітники ТЦК мали доставити до навчального центру військової частини. Чоловіка пересадили в свою машину та втекли з місця події.
Під час інциденту постраждав співробітник ТЦК – внаслідок наїзду автомобіля зловмисників він отримав травму ноги.
За допомогою камер відеоспостереження поліцейські встановили маршрути руху нападників. Як виявилося, вони пересувалися на двох різних автомобілях.
Співробітники Теребовлянського відділення поліції за силової підтримки групи оперативного реагування Чортківського райуправління поліції затримали одного із нападників, 38-річного жителя міста Бучач, поблизу села Застіноче. Іншого фігуранта, 48-річного жителя Бучача, виявили поблизу Чорткова.
Одного із нападників правоохоронці затримали відповідно до ст. 208 КПК.
Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.
varta1.com.ua: Новини
Львівщина попрощається з Героєм, який загинув у 2023 році
Богдан загинув 28 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання з захисту України, поблизу населеного пункту Роботине, Пологівського району, Запорізької області
Трамп впевнений, що йому вдасться зупинити війну між РФ та Україною
Президент США додав, що врегулювання ситуації на Близькому Сході було важче, ніж припинення війни в Україні
«Львівобленерго» подало позов проти росії
У заяві «Львівобленерго» вимагає стягнути з Росії кошти як компенсацію за матеріальні збитки
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі
Вчора місцеві алкоголіки побилися із шакалами у "напівбусику" — сміхота!🤣 Хоча і тверезим за цю владу воювати неможливо...
Обана, яка крута група швидкого реагування коли лапає селян. Так тримати. Справжні герої :)