На Тернопільщині вандал понищив більше десяти могил загиблих Героїв

Чоловіку загрожує до п’яти років позбавлення волі

Сьогодні, 27 вересня, близько 8.20 до співробітників Кременецького райвідділу поліції надійшло повідомлення від жителів села Млинівці, що на місцевому кладовищі невідомий чоловік позривав державні прапори та повикидав хрести з могил військовослужбовців. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Тернопільській області.

"На місці події поліцейські зафіксували 11 пошкоджених могил воїнів, які загинули у війні, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України від збройної агресії рф", - йдеться у повідомленні.

Поліцейські встановили особу зловмисника. Ним виявився 44-річний житель Тернопільського району. Мотиви злочину з’ясовують правоохоронці.

Вирішується питання про внесення відомостей за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань  за ч. 2 ст. 297 Кримінального кодексу України (наруга над могилою, іншим місцем поховання). Санкція статті передбачає покарання - від трьох до п’яти років обмеження або позбавлення волі. 

Раніше повідомляли: жінку, яка вчинила наругу над могилами військових у Києві, відправили до психлікарні

У ході проведення досудового розслідування буде призначена відповідна експертиза щодо встановлення осудності фігуранта. 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
  2. Під час бойового завдання загинув екіпаж вертольота
  3. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  4. Рада підтримала у першому читанні перейменування "копійки" на "шаг"
  5. Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати

Найчитаніше

  1. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
  2. Увага! У Львові та області оголошено штормове попередження через густий туман
  3. На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»
  4. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  5. На Львівщині біля села знайшли ракету від ПЗРК «Стінгер»