На Тернопільщині затримали автовикрадачів, які маскували крадені авто написами «На щиті»
Правоохоронці затримали зловмисників, якими виявилися жителі Дніпропетровщини
На лінію 102 надійшло звернення жителя села Озерна Тернопільського району про те, що невідомі особи викрали його мікроавтобус марки Mercedes. Зі слів заявника, транспортний засіб був припаркований на узбіччі й заметений снігом, тож він й не одразу помітив його зникнення.
Як повідомили у поліції Тернопільщини, у ході оперативних заходів правоохоронці встановили, що крадіжка сталася ще за два дні до звернення потерпілого. У процесі також з’ясувалося, що зловмисники вчинили злочин не спонтанно, а ретельно готувалися до нього. Принаймні, до моменту незаконного заволодіння вони тричі проникали до транспортного засобу і навіть викрали з салону відеокамеру.
У ніч, коли було скоєно незаконне заволодіння, зловмисники – жителі Дніпропетровщини приїхали на місце злочину автомобілем марки Volkswagen Touareg на номерах іноземної реєстрації. Відкопавши зі снігового замету чужий транспортний засіб, взяли його на буксир і на найближчому з’їзді звернули з траси у бік навколишніх сіл. Там зняли номерні знаки, наклеїли раніше заготовлені наклейки з написами «На щиті» і попрямували у бік Тернополя. План був такий: залишити мікроавтобус на окраїні обласного центру на найближчій стоянці, дочекатися, поки пошукові заходи поліції трохи вщухнуть, – тут якраз і був прорахунок зловмисників, а через декілька днів повернутися і забрати крадене.
Поки зловмисник вичікували слушного моменту, тернопільські оперативники вже мали досьє на крадіїв, розкрили їхні плани й готувалися до затримання. У той день, коли один з фігурантів повернувся, аби забрати крадений бус, його було затримано в порядку статті 615 Кримінального процесуального кодексу. Слідчі відділення поліції у місті Зборові оголосили йому підозру за ч.2 ст.289 ККУ. Суд обрав запобіжний захід — тримання під вартою із правом внесення застави. Іншому зловмисникові теж оголошено підозру за ч.2 ст.289 ККУ. Запобіжний захід – внесення застави.
Читайте також: Львів’янин може сісти за грати на 8 років за жарт про замінування Верховної Ради України
За скоєне фігурантам загрожує від п'яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- Російська агентка намагалася підірвати вантажівку з цінним обладнанням для обʼєкта теплопостачання
- На Прикарпатті молодики побили ветеранів війни
- На Львівщині за добу зафіксовано 21 пожежа сухої трави
- Папа Римський та Патріарх Константинопольський обговорюють ідею спільного святкування Великодня
Найчитаніше
- На війні загинув молодий Герой зі Львівщини
- У Львівській області горів житловий будинок
- У Львові митник вбив військовослужбовця ТЦК Олега Авдєєва
- У Львові медики виявили у 15-річної дівчини патологію через сильний біль під час менструацій
- На Прикарпатті рятувальники зняли тіло загиблої дитини з трансформаторної підстанції
Коментарі
Дурному зрозуміло що це якась підстава хто буде красти металобрухт
Дурному зрозуміло що це якась підстава хто буде красти металобрухт