На Тернопільщині жінка облила бензином та підпалила суперницю
За попередніми даними, між жінками виник конфлікт на ґрунті ревнощів
Вчора, 16 липня, близько 23 години до співробітників відділу поліції №1 міста Бережани надійшло повідомлення про те, що у полі поблизу села Посухів виявлено у важкому стані обгорілу 37-річну місцеву жительку. Про це інформує Відділ комунікації поліції Тернопільської області.
Медики діагностували у неї близько 90 відсотків термічних опіків тіла.
Поліцейські встановили, що потерпілу облила бензином та підпалила під час конфлікту 53-річна жителька Бережан.
Зловмисницю затримали відповідно до статті 208 КПК України.
За попередніми даними, між жінками виник конфлікт на ґрунті ревнощів.
Вирішується питання щодо повідомлення жительці Бережан про підозру за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 (замах на умисне вбивство) Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу. Триває досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Запобігли теракту в Тернополі: диверсанти з Полтавщини готували вибухи біля ТЦК за вказівками росіян
За прогнозами "куратора" з РФ, спочатку мала б спрацювати вибухівка, підкладена зловмисниками під авто, а після прибуття на місце події екстрених служб – ще одна
На Львівщині підприємство, на якому працювали громадяни Росії, продавало ЗСУ пошкоджені генератори (ФОТО)
Військова частина уклала договори на постачання 152 генераторів на загальну суму понад 31 млн гривень
У Львові спецпризначенці затримали чоловіка в якого виявили арсенал зброї (ФОТО)
Поліцейські затримали наркоділка та вилучили у нього арсенал зброї
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Двох молодих воїнів-львів’ян проведуть завтра в останню земну дорогу у Львові
- У трьох західних областях правоохоронці затримали посадовців ТЦК та членів ВЛК (ФОТО)
- Генпрокурор відреагував на смертельну ДТП за участі прокурора на Львівщині
Коментарі