На Тернопільщині 10-річна школярка втопилася у Дністрі на очах у бабусі та інших людей
У селі Сновидів Тернопільської області трагічно загинула 10-річна дівчинка Тетяна Червінська – батьки не могли знайти дитину з 28 червня і від відчаю зверталися навіть до екстрасенсів. Про це пише ТСН новини.
Родич школярки Михайло Кузик розповідає, що вона разом з подружкою та її бабусею купалися в річці Дністер. Саме тоді і зникла дівчинка. В останнє її бачили саме у воді.
За словами Кузика, люди, які були з Тетяною, одразу не покликали допомогу, а повернулися до села і викликали швидку для себе нібито через стрес. Про зникнення дитини до того часу ніхто не повідомляв і на допомогу не кликав, стверджує чоловік. Після дзвінка медикам про випадок дізналися і в поліції. Дитину розшукували водолази і правоохоронці.
Батьки дівчинки через відчай звернулися до екстрасенса. Той повідомив, що Тетяна жива, блукає в лісі та намагається знайти дорогу додому. Кузик каже, що намагалися знайти дівчинку і власними силами – прочісували берег та околиці. Усим селом збиралися вирушати на пошукову операцію до лісу.
Згодом рідний дитини повідомив, що тіло дитини вранці 30 червня виявили мешканці села Монастирок Івано-Франківської області.
Інформацію про загибель підтвердили в обласному управлінні ДСНС.
Наразі справою займається поліція Тернопільської області.
varta1.com.ua: Новини
У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
Працівники водоканалу склали акт про витік води, і тепер власникам доведеться сплатити чималий штраф за неконтрольоване споживання
На станції метро у Києві загинув пасажир, впавши під поїзд (ФОТО)
Загиблого деблокували та підняли на платформу. Обставини встановлюватимуть правоохоронці
На вантажному вагоні в Одесі двох підлітків смерельно вразило струмом (ФОТО)
Встановлюються всі обставини події, після чого їй буде надана правова кваліфікація
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі