На Тернопільщині чоловіки скинули у річку мішок з побитою собакою

paws6248
paws6248

Зараз собака перебуває у своїх рятівників. Про це інформує Головне управління Національної поліції в Тернопільській області.


Інформація про знущання над твариною була оприлюднена у соціальних мережах. Молода жителька Козівського району помітила на березі річки двох чоловіків, які спочатку копали мішок, а потім скинули його у воду. Дівчина запідозрила недобре й вирішила з’ясувати, що в мішку. На допомогу покликала батька і вже разом вони витягнули торбу, а в ній виявили ледь собаку. Тварина дивом залишилася живою після людських знущань.Інформацію про цей випадок правоохоронці внесли в журнал Єдиного обліку. Дільничні офіцери поліції розшукали підозрюваних. З фотографією пса вони обійшли обійстя в двох селах і таки знайшли її власника. Краянин зізнався, що собака йому стала непотрібною от він і попросив двох односельців за пляшку горілки її позбутися.


Відносно чоловіків, які топили собаку, правоохоронці склали адмінпротоколи за частино 2 статті 89 КУпАП - жорстоке поводження з тваринами вчинене групою осіб. Санкція статті передбачає накладення штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.


 


varta1.com.ua: Новини