На Тернопільщині дитина викрала авто і скоїла ДТП
Неповнолітній поцупив в односельця автівку і в сусідньому селі вчинив на краденій машині ДТП. Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Тернопільській області.
До поліцейських із заявою про незаконне викрадення автотранспорту звернувся житель села Палашівка. Чоловік розповів, що залишив транспортний засіб біля свого господарства відчиненим і з ключами в замку запалювання. В якийсь момент машина зникла.
Крадений автомобіль марки «Geely» поліцейські розшукали за декілька кілометрів у сусідньому селі. З’ясувалося, до крадіжки причетний односелець потерпілого. 14-річний хлопець, не маючи навиків керування, в’їхав в огорожу, і там покинув крадену автівку.
Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфіковано статтею 289 Кримінального кодексу України.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Житель Львівщини за кермом автомобіля спричинив ДТП з потерпілою (ФОТО)
Внаслідок ДТП 68-річна пасажирка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували
На Львівщині трапилася ДТП зі «швидкою»: є травмований (ФОТО)
Внаслідок ДТП водій легковика отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі