На Тернопільщині жінка померла, після ін’єкції з отрутою від жуків

У реанімаційному відділенні Козівської районної лікарні померла 68-річна мешканка села Золота Слобода. До медичного закладу жінка потрапила з ознаками отруєння. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.
Поліцейські, виїхавши на місце та опитавши рідних і місцеву фельдшерку, котра першою надавала допомогу односельчанці, з’ясували, жінка випадково вколола собі ін’єкцію з отрутою від жуків, переплутавши з препаратом для тиску.
Син повідомив, що мати була малограмотна, читати не вміла. А ліки лежали в шухляді разом з ампулами з отрутою і ззовні були схожими.
Відомості за цим фактом внесено до ЄРДР і кваліфіковано частиною 1 статті 115 ККУ. Поліцейські з’ясовують обставини нещасного випадку.
varta1.com.ua: Новини

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові громадяни допомогли військовозоб'язаному втекти від ТЦК (ВІДЕО)
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- На війні загинув молодий Герой зі Львівщини
Найчитаніше
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- У Львові громадяни допомогли військовозоб'язаному втекти від ТЦК (ВІДЕО)
- Чорна звістка про загибель солдата з Львівщини прилетіла з Донеччини
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- На війні загинув молодий Герой зі Львівщини
Коментарі