На території Червоноградської лікарні на двох людей впало дерево (фото)
У понеділок, 2 листопада 2020 року, до поліції надійшло повідомлення зі служби «102» про те, що до них зателефонував відповідальний лікар області, який повідомив, що на території Червоноградської центральної лікарні впало дерево на двох осіб. Про це повідомили у пресслужбі в Червоноградського відділу поліції.
«На місце події виїхав наряд працівників поліції, які встановили, що під час зрізання дерева на території Червоноградської центральної міської лікарні по вул. Івасюка, 2, м. Червоноград, на 55-річного мешканця с. Савчин, Сокальського р-ну, який працює слюсарем КП »ЦМЛ ЧМР впала гілка з дерева. Останній отримав виробничу травму та з діагнозом політравма, госпіталізований у реанімаційне відділення лікарні", — повідомили у поліції.
Відомості по даному факту внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ст. 272 ч. 2 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).
Проводиться досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі