На Торецькому напрямку українські штурмовики взяли в полон громадянина Сенегалу (ВІДЕО)
Бійці 49 окремого штурмового батальйону «Карпатська Січ» захопили в полон африканського найманця
Бійці 49 окремого штурмового батальйону «Карпатська Січ» захопили в полон африканського найманця із Сенегалу.
Про це повідомили на сторінці батальйону.
Його схопили на під час боїв на Торецькому напрямку. Вже в полоні він розповів, що він навчався в росії два роки. Військові кажуть, що полонений хотів виїхати з росії до Німеччини, але йому сказали, аби він відправився на фронт заробити грошей, і тільки після цього зміг би виїхати. Перед тим як опинитись у полоні, сенегалець, за його словами, подумав, що його хотіли розстріляти українські військові. Однак військові йому лише сказали йти за ними.
Читайте також: путін запропонував припинити війну в Україні
Під час огляду в нього виявили незначні поранення. Йому надали всю необхідну допомогу. Згодом сенегалець розповів, що вже не хоче до Європи, а хоче додому, а росія — це, на його думку, «погано, дуже погано».
varta1.com.ua: Новини
Мирні переговори щодо війни в Україні у Лондоні скасовано
Британія повідомила, що "мирні переговори" міністрів у Лондоні у середу скасовані
Молодь влаштувала танці біля алеї загиблих Героїв на Рівненщині (ВІДЕО)
Правоохоронці встановили порушників: ними виявилися місцеві жителі віком від 20 до 24 років
Держсекретар США скасував поїздку на переговори, тому що Зеленський відкинув основну пропозицію американського "мирного плану"
Рубіо повинен був взяти участь у дискусіях разом з українськими та європейськими чиновниками, але відмовився летіти у Британію
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
- При виконанні обовʼязків військової служби загинув воїн зі Львівщини Юрій Васильєв
Коментарі
"Чунга-чанга, синий небосвод! Чунга-чанга, лето круглый год! Чунга-чанга, весело живем! Чунга-чанга, песенку поем!"