На трасі "Київ–Чоп" легковик протаранив відбійник: загинули двоє людей
Слідчо-оперативна група попередньо встановила, що 43-річний водій «Audi A8», мешканець Рівного, рухаючись у напрямку Києва, допустив занос автомобіля та, врізавшись у відбійник, злетів у кювет.
У четвер, 8 серпня, близько 06:30 год., до поліції надійшло повідомлення, що на автодорозі «Київ—Чоп», неподалік міста Корець, сталася дорожньо-транспортна пригода, інформує відділ комунікації ГУ Нацполіції у Рівненській області.
Внаслідок ДТП, водій та пасажирка, 40-річна рівнянка, отримали травми несумісні із життям.
Обставини аварії з’ясовуються.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі