На трасі "Київ–Чоп", поблизу Львова, збудують додаткову смугу руху
На трасі «Київ–Чоп» облаштують додаткову смугу для руху у напрямку від Зубри до багаторівневої розв’язки на кільцевій Львова біля арени «Львів». Про це у коментарі «Tvoemisto.tv» повідомила речниця Служби автомобільних доріг Львівщини Оксана Богуш.
Як йдеться на сайті публічних закупівель «Prozorro», очікувана вартість робіт становить 27,8 млн гривень. Збудувати ще одну смугу мають до кінця року.
«Додаткову смугу влаштують на ділянці від Зубри до дворівневої транспортної розв’язки на південній кільцевій. Довжина смуги — 1 км 740 м, а ширина становитиме 3,75 м. Дорогу розширюватимуть за рахунок узбіччя», — розповіла Оксана Богуш.
За тендерною документацією, підрядник має укріпити узбіччя, прокласти дорожнє покриття, встановити огородження, дорожні знаки та нанести розмітку холодним пластиком.
Додамо, що трасу «Київ–Чоп» капітально відремонтували та реконструювали до Євро–2012. Цього року біля Пасік-Зубрицьких також збудують з’їзд із траси М-09 «Бібрка–Львів» на дорогу М-06 «Київ–Чоп».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Найчитаніше
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
- У суботу на Львівщину повертається загиблий Герой Михайло Орищин
- На війні загинув Герой зі Львівщини Володимир Ошуст
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- У Львівській області сталася ДТП
Коментарі