На трасі "Київ–Одеса" патрульні зупинили п’яну 21-річну водійку фури (фото)

На автодорозі М-05, «Київ–Одеса» черкаські патрульні зупинили вантажівку, якою керувала 21-річна дівчина у стані алкогольного сп’яніння. Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Черкаської області.
Учора ввечері інспектори взводу патрульної поліції в місті Умань управління патрульної поліції в Черкаській області помітили автомобіль DAF, який рухався з напівпричепом контейнеровозом зі сторони Одеси.
Один з інспекторів звернув увагу саме на цей транспортний засіб, адже вантажівка рухалася дуже повільно та здійснювала незрозумілі маневри на дорозі.
Побігши за вантажівкою, яка рухалася автодорогою, поліціянт вискочив на сходинку порогу транспортного засобу та заглянув у відчинене вікно. За кермом сиділа дівчина, яка не розуміла як припинити рух. Патрульний не розгубився та пояснив як зупинити вантажівку.
Власника транспортного засобу повідомили про подію та передали йому автомобіль. Зі слів дівчини, вона взяла ключі від вантажівки у свого знайомого та вирішила спробувати проїхатися. На щастя, ніхто не постраждав та все обійшлося без трагічних наслідків.
varta1.com.ua: Новини

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- На війні загинув молодий Герой зі Львівщини
- У Львові чоловік ліг під колеса трамваю і загинув (ФОТО)
Найчитаніше
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- Чорна звістка про загибель солдата з Львівщини прилетіла з Донеччини
- На війні загинув молодий Герой зі Львівщини
- Львівщина зустрічає полеглого командира відділення мотопіхотного батальйону 24 ОМБр Тараса Приймака
Коментарі