На трасі "Львів–Луцьк" водій збив жінку з немовлям

Внаслідок автонаїзду, на Радехівщині травмовано немовля. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.
Дорожньо-транспортна пригода трапилася сьогодні, 2 вересня, близько дев’ятої ранку, на автодорозі «Львів–Луцьк», у селі Бабичі.
Як попередньо встановили поліцейські, водій автомобіля «Dacia Logan», 22-річний львів’янин, не впорався з керуванням, виїхав на узбіччя, де перебувала 26-річна місцева мешканка з однорічним сином, після чого, зачепивши дитячий візок, в’їхав в огорожу домогосподарства.
Дитина випала з візка і отримала тілесні ушкодження, її госпіталізовано.
Поліцейські з’ясовують обставини ДТП, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
varta1.com.ua: Новини

Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта

Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців

Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- У Львові чоловік ліг під колеса трамваю і загинув (ФОТО)
Коментарі