На українцях ворог тестує зброю, яка перебуває в стадії розробки — Міноборони

Це порушення всіх прав та законів війни

Окупаційні війська рф активно застосовують заборонене озброєння проти громадян України. Про це в ефірі національного телемарафону розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

В Україні під час повномасштабного вторгнення, яке розпочала рф 24 лютого, вже було зафіксовано використання загарбниками декількох різновидів такої зброї.

Ганна Маляр зазначила, що це впізнаваний почерк країни-агресора. Аналогічно рф робила і в інших куточках світу, ведучи бойові дії. За словами Маляр, в Україні російські окупанти використовують дуже велику кількість забороненого озброєння, випробовуючи його на українських жителях.

«Росіяни випробовують на українцях зброю, яка перебуває в стадії розробки. Або ж вже завершена, але ще не пройшла перевірок», — сказала Маляр.

Україна фіксує кожен військовий злочин ворога та сповіщає про них міжнародній спільноті, чекаючи належної реакції на звірства РФ.

«Ми готові чекати певний час, розуміючи, що міжнародні процедури надзвичайно тривалі. Утім, ключове, що ми можемо зробити в цій ситуації — це вигнати ворога з нашої землі», — резюмувала Маляр.

Додамо, що лише за сьогодні ворог вдарив забороненими фосфорними снарядами по Авдіївці.

Читайте також