На українських АЗС очікується поліпшення ситуації з усіма видами пального

Імпорт пального в Україну щодня зростає

ФОТО: ілюстративне

Найближчим часом вартість пального на українських АЗС приємно здивує водіїв, оскільки імпорт пального в Україну щодня зростає.

Про це в коментарі «Telegraf» повідомив директор з маркетингу та інновацій компанії «БРСМ-Нафта» Олександр Мельничук.

За його словами, у країні вже зникли проблеми з автогазом, який до того ж дешевшає. Найближчого тижня, прогнозує Мельничук, ціна на нього знизяться ще на 1–15,5 гривні.

«Також немає гігантських черг за бензином у сотні авто, тепер це максимум 10–20 авто, а в західних регіонах країни черги взагалі відсутні», — зазначив Мельничук.

За словами експерта, найближчими 2–3 місяцями ситуація з бензином повністю вирівняється — його дефіцит зникне, а ціна пального навіть може знизитися. Наскільки саме — Мельничук не уточнює, додаючи, що подібні прогнози робити ще зарано.

Нагадаємо, 15 березня Верховна Рада України ухвалила за основу і в цілому законопроєкт «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану». Одним із тимчасових податкових послаблень є скасування акцизу на пальне і зниження ставки ПДВ з 20 % до 7 %. Це дало змогу зменшити ціни на пальне на 12:13 грн/л.

Нагадаємо, що недавно українські АЗС змінили вартість пального.

Читайте також