На українсько-білоруському кордоні дикі кабани влаштували погоню за російською ДРГ, один з ворожих розвідників загинув

Тіло загиблого окупанти просто залишили у лісі

ілюстрація: gopoland.net.ua

Російська ДРГ змогла прорватись у Чорнобильську зону в районі українсько-білоруського кордону. Однак далеко ворог не пройшов - солдат зупинили дикі кабани.

За даними наближеного до Генштабу РФ Телеграм-каналу «Кремлівська табакерка», подія сталася неподалік Чорнобильської атомної станції, повідомляє УНІАН.

В зону відчуження з території Білорусі змогла проникнути нечисленна ворожа диверсійна група. Вони якимось чином оминули українські пости контролю та спостереження.

«Якоїсь миті група проходила лісом і зіткнулася зі стадом диких кабанів, які там водяться. Стріляти тварин можливості не було, оскільки гучні звуки пострілів могли б видати розвідників. Кабанам вдалося наздогнати одного з військових. Після зіткнення з однією з тварин він невдало впав і вдарився головою об камінь. Загинув на місці», — йдеться в повідомленні.

Читайте також: у ДПСУ повідомили, в яку область найчастіше намагаються проникнути російські ДРГ.

Як зазначається, тіло загиблого росіянина не евакуювали, а план операції довелося змінювати. Наразі українські військові ймовірний прорив російською ДРГ нашого кордону і напад на неї кабанів не коментувало.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також