На українсько-білоруському кордоні здетонувало кілька мін: причина (ФОТО)

На залізничному мосту

ФОТО: ілюстративне

На українсько-білоруському кордоні в ніч проти 29 серпня вибухнули одразу кілька мін. Внаслідок вибухів, була пошкоджена опора залізничного мосту та зруйновано полотно в обидва боки. Наслідки зафіксували на фото.

Про це повідомляє моніторинговий телеграм-канал «Беларускі Гаюн» із посиланням на білоруські провладні канали.

 В опублікованих заявах йдеться, що близько 3:30 на залізничному мосту за 800 м від білоруської станції «Словно» здетонували кілька протитанкових мін ТМ-62М.

Опубліковане також фото, де видно зруйноване залізничне полотно на мосту прямісінько на кордоні Білорусі з Україною. Зокрема, на знімку помітно білоруський прикордонний стовп. Фото було зроблене з білоруської території в напрямку української.

Фото з місцевих пабліків

Чому вибухнули міни: що кажуть в Україні

Білоруські пабліки повідомляють, що причиною детонації мін став удар блискавки. Внаслідок вибухів була пошкоджена опора залізничного мосту та зруйновано полотно в обидва боки. Інформації щодо постраждалих немає.

Речник Держприкордонслужби України Андрій Демченко підтвердив білоруський службі «Радіо Свобода» детонацію мін «в одному напрямку поблизу лінії кордону» від удару блискавки.

Читайте також: Білорусь на кордоні встановлює станції РЕБ.

«За інформацією, якою я володію, ніхто не постраждав. Окремо додам, що діє обмеження пересування громадян на кордоні, особливо поблизу лінії кордону. Тому мінні загородження на окремих напрямках, важливих для безпеки України, загрожують лише тим, хто хоче прийти до нас із війною», – наголосив Демченко.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк