На українсько-польському кордоні собака виявила в автомобілі пневматичну зброю (фото)
Минулої доби на українсько-польському кордоні прикордонники Мостиського та Львівського загонів спільно із співробітниками фіскальної служби виявили 2 одиниці пневматичної зброї. Про це повідомляє ДПСУ.
Учора зранку, в пункт пропуску «Краківець» по окремій смузі руху прибув рейсовий автобус «Вроцлав – Вінниця» польської реєстрації, під керуванням громадянина України. Під час здійснення заходів контролю правоохоронці, із залученням службового собаки, у багажному відділенні транспортного засобу «ЕОС» виявили пневматичну гвинтівку KANDAR калібру 5,5 мм.
Подібна ситуація склалась і у охоронців кодону Львівського загону. В пункт пропуску «Рава-Руська» прибув мікроавтобус «Opel» польської реєстрації, по смузі руху «зелений коридор».
Враховуючи оцінку ризиків прикордонники вивели автомобіль для додаткової перевірки. В багажному відділенні мікроавтобуса була знайдена пневматична гвинтівка TYTAN калібру 5,5 мм.
На порушників, двох громадян України, складено відповідні матеріали. Пневматичну зброю вилучено співробітниками Національної поліції.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі