На українсько-польському кордоні з’явиться новий пункт пропуску
Який не могли відкрити 15 років

На українсько-польському кордоні незабаром почне працювати новий пункт пропуску — на прикордонному переході «Ніжанковичі–Мальховіце». Його відкриття було заморожено на 15 років, проте вже завершуються роботи з облаштування дороги «Нижанковичі–Дрогобич–Стрий», яка веде до цього прикордонного переходу.
Про це повідомив голова парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.
«Це давня історія, яка з незрозумілих причин була поставлена на паузу 15 (!!!) років тому. Але війна та пов’язані з нею проблеми, а також передбачені Планом відновлення України завдання розвитку транспортної інфраструктури, змушують нас прискореними темпами завершувати такі «довгобуди»», — зазначив депутат.

За його словами, спочатку пункт працюватиме лише для порожніх вантажівок. Проте вже до 2023 року має бути забезпечено рух вантажного транспорту вагою 3,5 тонни.
«У нас буде ще один канал для експорту української продукції до Європейського Союзу... Через блокаду державою-агресором морських портів, через які зараз можемо на тимчасовій основі вивозити тільки зерно, дуже важливим є розширення логістичних можливостей на західному кордоні України», — пояснив Гетманцев.
У Міністерстві інфраструктури України також зазначили, що у перспективі пункт пропуску планують відкрити для всіх видів автотранспорту. Також очікується пересування через нього пішоходів. На сьогодні будівництво пункту пропуску фактично завершено, залишається лише облаштування дорожньої та допоміжної інфраструктури, додали у відомстві.
«Дякую наших польських партнерів за спільну роботу. Ми усвідомлюємо, що розвиток пунктів пропуску на кордоні України та ЄС потрібен не тільки для української економіки, а й для економічної та продовольчої безпеки Європи», — прокоментував міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.
Нагадаємо, Ірина Верещук просить біженців не повертатись на зиму до України.
varta1.com.ua: Новини

Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта

Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців

Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Мешканець Львівщини намагався завезти до України російську літературу
- Понад 20 загиблих внаслідок ракетної атаки по Сумах: жахливі кадри з місця події (ФОТО/ВІДЕО)
- У Львові переселенець палив автівки цивільних перед тим чіпляючи на них номерні знаки ЗСУ
- Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
Найчитаніше
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- Місто на Львівщині попрощається з двома Героями
- Львівщина сьогодні прощається з військовослужбовцем, який трагічно загинув після повернення з війни
- На війні загинув 26-річний Герой зі Львівщини Олександр Дячишин
Коментарі