На вічний спочинок повертається на Львівщину нацгвардієць Роман Садовий, який загинув на фронті у 2024 році
Чин похорону Героя відбудеться 24 жовтняі у Старому Селі
Чергова скорботна новина прилетіла до Дрогобицької громади – підтвердилась загибель захисника України Романа Садового, який боронив рідну країну від ворога з початку повномасштабного вторгнення, а з червня 2024 року вважався зниклим безвісти.
Як повідомили у Дрогобицькій міській раді, воїн народився 26 березня 1976 року у Старому Селі, де й проживав. Закінчив Снятинську школу, потім ВПУ №19, пройшов службу в армії.
Тривалий час Роман працював на швидкій допомозі в Рихтичах водієм, потім водієм на ТзОВ «Уккан», згодом поїхав працювати в Польщу.
Як тільки розпочалось повномасштабне вторгнення ворога, Роман свідомо поїхав додому та добровільно долучився до лав захисників України. З березня 2022 року стояв на захисті України на передових позиціях фронту. Молодший сержант Роман Садовий був командиром відділення матеріально-технічного забезпечення стрілецької роти 4 стрілецького батальйону вч А3002 Національної гвардії України.
З 11 червня 2024 року, внаслідок мінометного обстрілу ворогом українських позицій на Покровському напрямку фронту, вважався зниклим безвісти. Лише тепер загибель воїна офіційно підтвердили, а тіло повертають додому для прощання та поховання.
З рідних у полеглого захисника залишились батьки, дружина, донька з чоловіком, два онуки, сестра.
Зустріч траурного кортежу з тілом воїна відбудеться завтра, 23 жовтня, о 12:30 на перехресті Героїв. З перехрестя кортеж попрямує до Старого Села, де о 19:00 в рідному домі воїна проведуть парастас. Чин похорону Героя відбудеться в п’ятницю, 24 жовтня, о 13:00 в Храмі Різдва Пресвятої Богородиці у Старому Селі. Поховають полеглого захисника на Алеї Слави у Дрогобичі.
varta1.com.ua: Новини
Увага! На Львівщині ремонтуватимуть залізничний переїзд (СХЕМА ОБ’ЇЗДУ)
У зв’язку з цим, буде потреба 23 – 24 жовтня в перекритті руху автотранспорту
На Львівщині опалювальний сезон для населення розпочнеться 1 листопада - Козицький (ВІДЕО)
Тепло вже почали отримувати лікарні, дитсадки і школи
На Львівщині водій пошкодив три автомобілі
Водій здійснив наїзд на три припарковані автомобілі та залишив місце події
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі