На війні за Україну загинув 19-річний доброволець Олег Федосєєв (ВІДЕО)
Він був наймолодшим сином добровольця-батька
Сумна звістка з фронту знову сколихнула серця українців. На війні з російськмими загарбниками загинув 19-річний Олег Федосєєв. Про смерть Героя сповістив журналіст Роман Бебех.
Молодий воїн служив в одному підрозділі зі своїм батьком - 61-річним Феодосієм Федосєєвим.
Олег Федосєєв служив у підрозділі «Сліпа Лють» Української добровольчої армії (УДА)
Усі троє синів 61-річного Феодосія Федосєєва пішли на фронт. Двоє старших його синів приєдналися до ЗСУ раніше, а Олег трохи згодом і тихцем. Все для того, щоб родина не дізналася, адже батько не хотів, щоб його молодший син воював.
Про своє рішення він сповістив, лише коли приїхав у відпустку.
«Син зараз зі мною! Щоб не сталось! Йому ще жити! Треба буде підставити грудь? Я підставлю! Але йому загинути не дам. Він молодий, йому жити треба», – заявляв батько Героя в одному зі своїх інтерв'ю.
Інтерв'ю батька та сина, які публікує журналіст:
На жаль, 27 березня прийшла страшна звістка, що син якого так оберігав батько, загинув у бою із окупантами.
Читайте також: Львівщина зустрічає полеглого в запеклих боях на Луганщині свого захисника Степана Качмара
«Дуже боляче. Вічна пам’ять Олегу! Дуже доброму та відповідальному громадянину. Пам’ятайте, якою ціною нам дається Незалежність», – зазначив Роман Бебех.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- У Генштабі пояснили, чому демобілізація військових наразі неможлива
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- В Україні змінять виплату соціальної допомоги
- У Львові стався напад на працівниць контролю ЛКП “Львівавтодор” (ВІДЕО)
Найчитаніше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2025 року
- Жителька США відсудила у Львівської міської ради нерухомість своєї покійної матері
- З понеділка повністю припинять пропуск пасажирських автобусів до Польщі через «Шегині»
- У Львові стався напад на працівниць контролю ЛКП “Львівавтодор” (ВІДЕО)
Коментарі