На війні загинула 26-річна військова з Волинської області Надія Войцишин
Чоловік Надії також перебуває на фронті
![](/uploads/media/34/70/347048caf5a59cf8345767e0ff6071db_w640.jpg)
27 березня в районі н.п.Тарасівка Запорізької області загинула українська захисниця Надія Войцишин (Петруновська) 1998 року народження. Жінка вступила до лав ЗСУ у 2020 році, повідомляють «Букви».
Як зазначила волонтерка Катя Мокренко, у 2014 році, Надійку, ще зовсім дівчинкою батьки привезли в Любомль з Попасної Луганської області, де вона народилася.
Жила та закінчувала школу в тітоньки в Любомлі. Вже тут підкорила багатьох своєю українською – розмовляла виключно рідною, соловʼїною. По закінченні школи, вступила на педагогічний факультет в м. Рівне, паралельно навчалася також на військовій кафедрі… Надійку цікавило усе — обряди, традиції, звичаї, поезія, культура, бо Україна була коханням її життя.
У 2020 році дівчина вступила до лав ЗСУ.
У 2022 році одружилася з військовим з Тернополя Юрієм Войцишиним. Нині чоловік Надії також перебуває на фронті.
Ти була дуже світлою людиною, яка завжди була готова допомогти і підтримати будь-коли. Мені тебе не вистачає і не вистачатиме постійно. Я не можу повірити ще досі, що тебе більше нема. В нас були такі гарні плани, ми мали ще стільки зробити, ми тільки почали створювати сім’ю. Я тебе дуже сильно кохаю, ти назавжди залишишся в моєму серці, – написав Юрій.
Надія планувала зіграти справжнє весілля, казала: “Закінчиться війна, відгуляємо з усіма традиціями, з друзями, рідними”. Навіть сукню замовила-купила.
Надійка була дуже світлою, щирою, доброю, привітною, завжди з теплою усмішкою на устах. Вона була Сонечком, надією та опорою для своїх рідних, дідуся з бабусею, матусі з татом та братиком, для тітоньки, сестричок. Була хорошим, надійним другом для цивільних друзів, та побратимів, — пише Катя Мокренко.
Читайте також: у Львові поховали Віталія Мусурівського.
![](/uploads/media/b7/52/b75262380b56999c207a07d2fc85d706_w960.jpg)
![](/uploads/media/a0/f0/a0f08ba044cc8f5f917a3d9a8b4ee8e7_w640.jpg)
![](/uploads/media/3b/76/3b76aa1104b93b6625aeb05cfed0d465_w640.jpg)
Тепер Надії Войцишин назавжди 26 років.
![](/uploads/media/71/aa/71aa6f2e544075be725e1d18b91a995b_w640.jpg)
Засуджений за замовлення вбивства Гандзюк заявив, що його викликають на службу у ЗСУ
Він хоче призватися
![](/uploads/media/f3/07/f307d5167479aa8589951ee9cf9500c6_w640.jpg)
«Львівобленерго» відключить світло багатоквартирному будинку
Через 42 комерційні приміщення
![](/uploads/media/c2/25/c2251acd16f63f39f98940e1bf8992a2_w960.jpg)
У ЗСУ пояснили, чому росія завдає ракетних ударів на світанку
Російська тактика