На війні загинув 21-річний воїн «Азову», випускник Львівського університету Тарас Романюк

Юний Герой родом з Тернопільщини

20 серпня 2023 року внаслідок важкого поранення, отриманого напередодні, загинув випускник бакалаврату історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Тарас Романюк. Героєві був лише 21 рік, повідомили у ЛНУ ім. І.Франка.

Уродженець Тернопільщини, Тарас навчався за спеціальністю «Середня освіта (Історія)». З лютого 2023 року Герой добровольцем долучився до «Азову». Воював на Бахмутському, Слов‘янському та Запорізькому напрямках.

«Тарас завжди усім йшов на допомогу, на початку повномасштабної війни багато волонтерив, був дуже світлою та доброю людиною. Таким він назавжди залишиться у нашій пам’яті», – діляться одногрупники Тараса.

Читайте також: на фронті загинув випускник Львівського університету Степан Соловій.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
  2. Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
  3. Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
  4. На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
  5. У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)

Найчитаніше

  1. У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
  2. У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
  3. На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
  4. Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
  5. У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря