На війні загинув Герой Василь Фафлей зі Львівщини

Вічна пам'ять!

У війні з російським загарбником Дрогобицька громада втратила ще одного мужнього захисника України — Василя Фафлея. Про це повідомляє ДМР.

Народився воїн 4 травня 1973 року у Дрогобичі. Навчався у Ліцеї №2, згодом в механіко-технологічному коледжі, відтак в Університеті нафти і газу за спеціальністю – технологія машинобудування. Працював захисник в БУ «Укргазбуд» Шебелинське відділення бурових робіт.

Із перших днів повномасштабного вторгнення Василь Фафлей визвався добровольцем в лави ЗСУ. Звернувся у місцевий військомат та вже 1 березня вирушив на бойові позиції фронту.

Ніс службу у військовій частині А-3719, був водієм-електриком.

Загинув воїн 11 листопада на Луганському напрямку при здійсненні бойових завдань, зокрема, в наслідок стрілецького бою із противником.

У загиблого Героя залишились: мати, дружина, двоє дітей, сестра, родичі та близькі друзі.

Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та Героя — Василя Фафлея.

Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи

Зустріч траурного конвою із тілом захисника відбудеться завтра, 14 листопада о 11:00 год на Перехресті Героїв. Відтак, на Площі Ринок о 11:30 год буде проведено чин загальноміського прощання. Похорон Героя відбудеться о 12:00 год в храмі Пресвятої Трійці.

Читайте також: на війні героїчно загинув помічник нардепа - Євгеній Стрельцов (ФОТО)

Поховають воїна із почестями на Алеї Слави у Дрогобичі.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також