На війні загинув снайпер зі Львівщини Віталій Дерейко

21 березня Бродівська громада проведе загиблого Захисника в останню путь

 

Захищаючи Україну загинув Дерейко Віталій Орестович. Він був стрільцем-снайпером десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу, загинув 10 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Віталію Дерейку було 44 роки, повідомили у Бродівській міській раді.

Завтра, 21 березня, Бродівська громада проведе загиблого захисника в останню путь.

Читайте також: на Львівщині рідні воїна Юрія Левковича, якого вважали зниклим безвісти, отримали звістку про його загибель.

«О 12:00 зустрічаємо скорботний кортеж на вул. Залізнична (біля «Рукавички»). Чин похорону відбудеться у церкві Святого Юра», зазначається у повідомленні.

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Працівники ТЦК мобілізували водія благодійного фонду, залишивши на трасі напризволяще техніку на кілька мільйонів гривень
  2. На Львівщині «свідок Єгови» сяде за грати через відмову від отримання бойової повістки
  3. На Львівщині викрили групу медиків, які проводили платні операції, які насправді мали бути безкоштовними
  4. Міністр пояснив, чому поліцейських не мобілізують на фронт
  5. На Львівщині дівчата знущалися над хлопцем з інвалідністю: поліція відкрила кримінальне провадження (ВІДЕО)

Найчитаніше

  1. На Львівщині викрили групу медиків, які проводили платні операції, які насправді мали бути безкоштовними
  2. Працівники ТЦК мобілізували водія благодійного фонду, залишивши на трасі напризволяще техніку на кілька мільйонів гривень
  3. На Курщині загинув Герой зі Львівщини, який став на захист України у січні 2025 року
  4. У Дубаї у важкому стані знайшли 20-річну модель зі Львова, яка зникла понад тиждень тому
  5. Увага! На Львівщині безвісти зникла 16-річна дівчина