На війні загинув вчитель зі Львівщини
Вічна пам'ять!
У війні з російським загарбником загинув захисник України, знаний на Дрогобиччині тренер Петро Білас. Про це інформує ДМР.
Петро був вихідцем з Трускавця, однак тренерська діяльність та вчительська робота тісно пов’язували його з Дрогобичем, а тренерська родина Біласів є відомою своїми спортивними здобутками по всій Україні та за її межами.
30-річний захисник України мав сім’ю, навчав дітей та любив життя. Петро працював вчителем фізкультури у Дрогобицькому Ліцеї №3 імені В’ячеслава Чорновола. Як вчитель він міг мати бронь та залишатись працювати тут, однак свідомо обрав стати на захист України.
Після повномасштабного вторгнення росії на територію України Петро разом з батьком долучився до лав Збройних сил України. Був командиром підрозділу.
«Петро Петрович просив педагогів тримати свій фронт тут, доки він тримає його там. Це людина неймовірної щирості. Людина, яка дарувала щирість і вміла передати це своїм учням… Горе, біль, сльози, розпач… Це не лише горе родини, це велике горе для всіх нас і для дирекції, і для вчителів, і здобувачів освіти. На віки-вічні його ім’я буде вписане в історію нашого ліцею» – повідомила дирекція ліцею №3.
Читайте також: На війні загинув 24-річний Герой зі Львівщини Віталій Кунь
Про час та дату прощання буде відомо згодом.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі