На війні загинув відомий хореограф, який повернувся на фронт після протезування

Вічна пам'ять!

На війні загинув український хореограф, танцівник та військовий Антон Смецький: він вдруге повернувся на службу після протезування. Про це повідомили у Національному палаці мистецтва «Україна». 

«Антон пішов на фронт з початку війни. Він втратив ногу, зробив протезування та пішов знову, хоча мав змогу і не іти. Але він просто не зміг залишити своїх побратимів та свою країну», - йдеться у повідомленні. 

Він загинув виконуючи бойове завдання. 

На загибель військового і хореографа також відреагувала співачка Ірина Білик. 

«Вчора я дізналася, що Антон загинув на фронті, але не вірила, і сьогодні остаточно зрозуміла, що мій друг вже ніколи не станцює зі мною свій найкращий танок…..Лети, прекрасна Душа!!! Всі твої слова і думки залишаться назавжди у моєму серці. Місяць тому у палаці »Україна« люди аплодували тобі, стоячи... Сьогодні ми всі проводжаємо тебе, як Героя і великого Артиста!», - написала вона у facebook. 

Хореограф Антон Смецький приєднався до лав ЗСУ від початку повномасштабного російського вторгнення. Спершу він вступив у київську тероборону, а потім служив сапером в 116 окремої механізованої бригади на Запорізькому напрямку.

У 2023 році чоловік отримав поранення, внаслідок якого втратив частину ноги. Після протезування та реабілітації попри бажання продовжити займатися танцями, він вирішив повернувся на фронт. 

До війни Антон Смецький співпрацював з українськими артистами, зокрема, Іриною Білик та Дмитром Коляденком. Також він був постановником шоу та мав балет. 

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також