На війні загинула військовослужбовиця Лана Чорногорська

Лана долучилася до Української добровольчої армії у 2024 році

У четвер, 1 січня на південному напрямку фронту загинула військовослужбовиця Української добровольчої армії, операторка БПЛА, мисткиня і журналістка Лана “Саті” Чорногорська. Про це повідомила служба безпілотної авіації Української добровольчої армії в інстаграмі.

Військова загинула внаслідок влучання ворожого БПЛА.

“Саті” була відданим воїном, ідейною людиною та справжньою подругою. Окрім військової діяльності Саті була мисткинею, культурною діячкою та активісткою. В підрозділі займалася різною роботою: від підготовки дронів – до їх бойового застосування, була як пілотом, так і штурманом різних БПЛА. Для нашого підрозділу це велика втрата”, – повідомили побратими.

До повномасштабної війни Лана Чорногорська працювала в медіа та громадському секторі, з перших днів вторгнення волонтерила.

Лана народилася в Запоріжжі, навчалася у Дніпрі, жила у Києві, Одесі, Львові, але особливо любила Харків, який називала своїм містом. До служби була журналісткою харківського медіа “Люк”, активісткою та мисткинею.

Лана долучилася до Української добровольчої армії у 2024 році.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

І
Інна

Честь й світла пам'ять... співчуття рідним...

М
Михайло

Вічна і світла пам'ять Героїні України Лані і всім полеглим нашим захисникам! Низький уклін і щира подяка за захист нашої неньки України! Царство Небесне, блаженний покій, співчуття рідним та близьким! Слава Героям України! Слава З С У!!!

Читайте також