На війні загинув 21-річний Герой зі Львівщини
Юрій самовіддано боровся за українську свободу, мир та спокій, проте 16 січня цього року загинув внаслідок ворожого нападу.

У бою з окупантами загинув мешканець села Сопіт - Прус Юрій Юрійович, 2003 року народження. Про це інформує Яворівська міська рада.
Народився Юрій у м. Новояворівськ, але все своє дитинство провів у мальовничому селі Яворівської громади - Сопіт. Тут знайшов друзів і закінчив місцеву школу.
Після здобуття базової середньої освіти хлопець вирішив отримати знання у будівельній сфері, тому вступив на навчання до училища в місті Рава-Руська.
Після завершення навчального навчання поїхав закордон на заробітки, аби заробити грошей для себе і своєї родини.
Початок повномасштабного російського вторгнення в лютому 2022 року змусив Юрія повернутися на Батьківщину і вибудовувати своє життя в реаліях війни. Без роботи довго не сидів і почав працювати у Львові на автомийках. Але згодом звільнився і в серпні 2024 року добровільно пішов до війська.
Приєднався до лав 80 окремої штурмової бригади в якості розвідника санітара. Самовіддано боровся за українську свободу, мир та спокій, проте 16 січня цього року загинув внаслідок ворожого нападу.
varta1.com.ua: Новини

Війна в Україні могла закінчитися наприкінці 2022 року
Оскільки Росія та Україна не прагнули перемовин, Блінкен був "не стільки миротворцем, скільки військовим стратегом"

Трамп провалив обіцянку про "мир за 24 години", - NYT
Заяви Трампа стали центральною частиною його риторики щодо найбільшої сухопутної війни в Європі після падіння нацистської Німеччини

На Запоріжжі загинув Герой зі Львівщини Михайло Малинівський
Михайло в перші ж дні повномасштабного вторгнення ворога повернувся в Україну та став на захист Батьківщини.
Найкоментованіше
- Згідно з наказом Сирського близько 50 тис. військових усіх родів військ будуть переведені у Сухопутні війська
- Папа Римський закликав українську молодь «пробачати своїм ворогам»
- У ЗСУ настала «криза дезертирства», – The Guardian
- Додому повернувся Воїн зі Львівщини, який понад два роки був у полоні
- В кареті "швидкої" померла жінка, яка у Львові потрапила під тролейбус
Найчитаніше
- Згідно з наказом Сирського близько 50 тис. військових усіх родів військ будуть переведені у Сухопутні війська
- На Львівщині БЕБ повідомило про підозру 4 мешканцям за виготовлення та продаж підробок брендових свічок
- Львівщина не встигає оговтуватися від втрат: надійшла звістка про загибель у Курській області військового 1998 року народження
- Додому повернувся Воїн зі Львівщини, який понад два роки був у полоні
- На Житомирщині поховали 21-річного підривника Рівненського ТЦК: що відомо про загиблого
Коментарі