На війні загинув 24-річний Герой зі Львівщини
Роман Надольський загинув під час виконання бойового завдання, пов’язаного з захистом Батьківщини на Донецькому напрямку
Додому “на щиті” повертається Надольський Роман Володимирович (02.12.2000р.н.), який був солдатом 93 ОМБР «Холодний Яр». Про це інформує Пустомитівська територіальна громада.
12 вересня 2025 року загинув під час виконання бойового завдання, пов’язаного з захистом Батьківщини на Донецькому напрямку.
Відданий військовій присязі на вірність Українському народу, за час проходження служби зарекомендував себе з позитивної сторони, як кваліфікований, відповідальний, дисциплінований, працелюбний військовослужбовець.
Пустомитівська територіальна громада висловила глибокі співчуття та слова підтримки рідним і близьким.
Про зустріч кортежу та чин похорону за Героєм буде відомо згодом.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі