На війні загинув Герой зі Львівщини Роман Кук
Воїн був призваний на військову службу Самбірським РТЦК та СП у березні 2022 року
У вівторок, 25 листопада, внаслідок мінно-вибухової травми, несумісної з життям, під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини, загинув уродженець с. Купче, 36-річний солдат Роман Ігорович Кук. Про це інформує Буська міська територіальна громада Львівської області.
Воїн був призваний на військову службу Самбірським РТЦК та СП у березні 2022 року й проходив службу, боронячи Україну, її незалежність і територіальну цілісність у складі 68-ої окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша Збройних Сил України, обіймаючи посаду номера обслуги мінометного розрахунку 3-го єгерського батальйону.
У Героя, який з честю виконав свій обов’язок перед Україною та залишився вірним Присязі, залишилися батьки, дружина, двоє дітей і сестра.
Про дату та місце поховання воїна буде відомо згодом.
varta1.com.ua: Новини
Лукашенко пригрозив Зеленському втратою кількох міст
Він заявив, якщо Київ хоче зберегти Україну в нинішніх кордонах, "треба домовлятись, не треба торпедувати переговори"
У США вважають, що мир в Україні може настати дуже швидко, проте обидві країни ще досі далекі від порозуміння
Якщо мирна угода буде укладена, Україна хоче мати потужний фактор, щоб запобігти повторному нападу Росії
У лікарні померла 12-річна дівчинка, яка постраждала під час удару по Тернополю
Сьогодні біль цієї трагедії повертається знову – ще одне дитяче життя забрала війна
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі