На війні загинув молодий поліцейський зі Львівщини

Загинув інспектор взводу № 2 роти № 4 батальйону № 1 полку управління поліції особливого призначення № 1

На війні загинув Андрій Миколайович Павлик - інспектор взводу № 2 роти № 4 батальйону № 1 полку управління поліції особливого призначення № 1 (штурмовий полк «Сафарі») Департаменту поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють». Про це інформує Турківська міська рада.

Андрій народився 15 жовтня 1997 року та проживав у місті Турка

Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність - 13 січня 2025 року у ході бойових дій, внаслідок ворожих обстрілів з боку військовослужбовців та інших збройних формувань російської федерації, в районі населеного пункту Торецьк, Бахмутського району, Донецької області, не повернувся з поля бою.

21 січня Турківська громада зустрічає Героя Андрія Павлика.

Орієнтовані години:

10:00 виїзд зі Львова.

12:00 планується панахида в м.Самборі біля пам'ятника С.Бандери.

13:00-13:30 зустріч Героя в с.Розлуч.

13:30 - 14:00 зустріч Героя у місті Турка біля скульптури Божої Матері в центрі міста (відбудеться панахида). Далі колона рушить до будинку загиблого героя далі - Парастас.

22.01.2025 в 11:00год. розпочнеться чин похорону у будинку загиблого воїна з подальшим переходом до Храму Покрови Пресвятої Богородиці (м.Турка вул.С.Стрільців)

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також