На війні загинув Народний Герой України Станіслав Карбань
Бойовий шлях Станіслава Карабаня на псевдо "Барс" починався з Криму
На фронті загинув перший командир розвідки Добровольчого Українського Сектору "Правий Сектор" Станіслав Карбань. Про це йдеться на офіційній Facebook-сторінці Національно-визвольного руху "Правий Сектор".
"Загинув у бою Станіслав Карбань – доброволець, перший командир розвідки ДУК "Правий Сектор", Кіборг із позивним "Барс". Його шлях почався з Криму – ще з часів "зелених чоловічків". Потім – Карлівка, Піски, Савур-Могила, Степанівка, де отримав важке поранення. Після госпіталю – знову фронт: Волноваха, ДАП, Водяне, шахта "Бутівка", Горлівка", – йдеться в повідомленні.
Попри поранення та контузії "Барс" не зупинявся та створив бойову групу, яка діяла без офіційного статусу, за лінією фронту, у найнебезпечніших місцях.
У 2015 році Станіслав Карбань отримав Орден "Народний Герой України", а згодом – і державні нагороди. Про нього писали у книзі "АД-242", а він про себе мовчав, розповідали бійці, яким він рятував життя.
Після 24 лютого 2022 року військовий повернувся на фронт як доброволець, залишаючись ним до кінця. Особливо болісно він переживав події у Кліщіївці, де втратив найближчих.
"Не раз казав: "Я хлопців не залишу". І не залишив. Загинув, як жив – у бою. Це – невимовний біль. Втрата побратима, друга, Захисника, людини, яка була дороговказом для своїх. Його смерть – це попіл у наших серцях", – йдеться у повідомленні.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- На Львівщині пошкоджено службовий автомобіль ТЦК та СП
- На Львівщині сталася ДТП з 11-річним скутеристом
- Опубліковано відео моменту удару ножем перехожого у Львові
- Стало відомо про загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- Зеленський відреагував на активність на ділянках кордону з Білоруссю
Найчитаніше
- У Львові жінка випала з вікна будинку (ОНОВЛЕНО)
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Микола-Святослав Заяць
- Опубліковано відео моменту удару ножем перехожого у Львові
- Рада розглядає можливість часткового зняття бронювання з працівників підприємств
- На Дніпропетровщині росіяни вдарили по автобусу з 40 дітьми, які їхали на Прикарпаття
Коментарі
Слава Герою!!! Вічна пам'ять!!! Царство небесне!!!🙏
Шана полеглому герою! Вічна пам'ять!🙏😓🇺🇦
Низький уклін Істинному ГЕРОЮ, ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ, МУЖНЬОМУ І МУДРОМУ ВОЇНУ!!! СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ і ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ... ВІН і з Небес нас захищатиме... На таких ВОЇНАХ тримається Україна.
души праведников бессмертны , души героев бессмертны и праведны ......