На війні загинув вихованець львівських «Карпат»
Як футболіст він виступав, зокрема, за львівський «Опір», новояворівський «Гірник», «Локомотив» із Рави-Руської
На 34-му році під час бойових дій обірвалося життя захисника України, вихованця львівських «Карпат» Ігоря Думи. Про це повідомила Львівська Асоціація Футболу.
Як футболіст він виступав, зокрема, за львівський «Опір», новояворівський «Гірник», «Локомотив» із Рави-Руської.
"Вічна і світла пам'ять Герою! Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким загиблого Воїна." - йдеться у повідомленні.
varta1.com.ua: Новини
У пʼятницю у Львові у День памʼяті загиблих захисників України хвилиною мовчання вшанують полеглих Героїв
Вшановуються військовослужбовці і учасники добровольчих формувань, які загинули, відстоюючи незалежність України
Українські розвідники уразили російський ракетний корабель в Азовському морі
Спецпідрозділ розвідки успішно атакував носія крилатих ракет «калібр»
Росія насміхається з мирних зусиль, - Каллас
Кремль “обирає терор, руйнування та брехню замість діалогу”, додав міністр закордонних справ Бельгії Максим Прево
Найкоментованіше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- На Львівщині викрито злочинну групу з посадовців (ФОТО)
- У Львові зафіксовано влучання шахеда
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
- У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері
Коментарі