На власників дизельних авто взимку можуть очікувати неприємності — експерт

Окрім того, прогнозується подорожчання пального

Цієї зими в Україні можуть бути проблеми з постачанням морозостійкого дизельного палива. Такий прогноз зробив директор мережі АЗС «Prime» Дмитро Леушкін, пише «auto.today».

За словами експерта, цієї зими в Україні не буде морозостійкого дизельного палива, оскільки його немає в Європі. Тому українським автомобілістам доведеться обходитися звичайним паливом.

Він вважає, що вже за перших морозів «зупиняться всі». Тобто, українським водіям потрібно бути готовими до морозів.

Леушкін також попередив, що найближчим часом паливо в Україні подорожчає. І річ навіть не у запровадження акцизів на пальне, що сталося з 1 жовтня 2022 року.

За його словами, подорожчання палива відбудеться через те, що на світових ринках дорожчає нафта та нафтопродукти. Це через певний час позначиться і на Україні.

Слід зазначити, що у Європі з 3 на 4 жовтня дизельне паливо в опті подорожчало на 7 % — до 1089 доларів за тонну. У свою чергу бензин в опті на Старому Континенті подорожчав на 4 % — до 952 доларів за тонну. В Україні це подорожчання поки не позначилося, оскільки трейдери зробили раніше великі запаси, і спостерігається невеликий попит.

Дмитро Леушкін вважає, що у жовтні паливо на українських АЗС подорожчає приблизно на 2 гривні за літр. Це буде паливо із нових партій.

Додамо, що раніше повідомлялося, на скільки подорожчають бензин та дизель в Україні.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  4. росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
  5. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим