На Водохреща у Львові можна буде скупатися у трьох водоймах (локації)

volohrescha
volohrescha

На останній празник різдвяного циклу — Водохреща, що буде 19 січня, пірнути під воду у Львові можна буде в парку Горіховий гай, на Погулянці та у Винниках.    


Про визначені території, де будуть проводитись організовані купання та забавляння, повідомили у Львівській міськраді сьогодні, 16 січня.


«У нас офіційно є інформація про три локації, де будуть організатори — це Горіховий гай, на вул. В. Великого, на Погулянці озеро біля Центру творчості дітей та юнацтва і ще одна локація — це озеро у Винниках, на вул. Шевченка. Відтак, місто рекомендує проводити купання на цих трьох локаціях, де є точно визначені організатори», — заявив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.


На запит Львівської міської ради щодо організації безпечного проведення святкових заходів Водохрещення на водних об’єктах міста подано такі заявки:


1) озеро «Горіховий гай», вул. В. Великого, 16 (відповідальний — директор ЛКП «Львівський кіноцентр» Андрій Породко);


2) Погулянка — вул. Вахнянина, 29а «Центр творчості дітей та юнацтва Галичини». Святкування заплановане з 09.00 до 21.00 год. 19 січня. Водойма знаходиться на балансі «Центру творчості дітей та юнацтва Галичини». Організатор святкових заходів — Тарас Білошицький;


3) Винники — на місцевому озері, на вул. Шевченка (відповідальний — заступник міського голови Б. Р. Шустер).


На водоймах працюватимуть рятувальні пости.


В інших водоймах категорично заборонено проводити самовільні купання та пірнання у воду, адже це небезпечно для життя та здоров’я.


За словами начальника міського управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Віктора Іваніцького, біля інших міських водойм, де купатися не можна, до свята мають встановити відповідні забороняючі таблички.