На Волині поліцейські перевірятимуть відпочиваючих на озерах

Перевірок буде багато

У 2022 році відпочинок на Світязі відрізнятиметься від того, який був раніше, адже діє правовий режим воєнного стану. Про це на «12 каналі» повідомив начальник ГУНП України у Волинській області Юрій Крошко.

«Заборонити повністю відвідувати ці місця ми не можемо, але хочу нагадати всім мешканцям Волинської області й гостям, що в державі війна, діє правовий режим воєнного стану, і обмеження, передбачені законом про воєнний стан, будуть діяти зокрема й на території колишнього Шацького району. Це треба враховувати», — наголосив він.

Крошко нагадав, про комендантську годину, заборону на масові зібрання, можливість перевірки документів і транспорту.

«Усе це треба враховувати, якщо дійсно плануєте відпочинок. Тому що ми не будемо дивитися на те: люди відпочивають чи не відпочивають. Йде війна, є обмеження, передбачені законом і Конституцією, і вони будуть застосовуватися повною мірою. Воєнний стан передбачає заборону на масові зібрання. Якщо будуть організовуватися якісь гуляння, концерти — будемо припиняти», — сказав головний поліцейський області.

Перевірок буде більше, ніж у мирний час.

«При собі треба завжди мати документи, які посвідчують особу, документи на транспорт — будуть оглядатися речі. До цього треба бути готовим і ставитися з розумінням. Транспорт можуть оглядати не тільки на блокпостах, а скрізь, де в поліцейського чи військовослужбовця може виникнути підозра», — додав він.

Раніше, волинські випускники оскандалилися гучним випускним під російськомовні пісні.

Читайте також