На Волині правоохоронець на смерть збив хлопчика: ДБР розпочали розслідування
Трагедія сталася вчора
На Волині у смертельній ДТП загинув 14-річний пішохід. За фактом дорожньо-транспортної пригоди працівники ДБР розпочали розслідування. Про це інформує прес-служба ДБР
Трагедія сталася близько 20 години 4 січня у селі Пульмо Ковельського району на Волині
"Водій службового автомобіля, правоохоронець, не обрав безпечної швидкості, не врахував дорожньої обстановки під час дощу та скоїв наїзд на пішохода. 14-річний юнак рухався в попутному напрямку, від отриманих травм хлопець загинув на місці події", - йдеться у дописі.
Розпочато кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху (ч. 2 ст. 286 КК України). Проводяться невідкладні слідчі дії, призначено низку експертиз для встановлення усіх обставин трагедії.
Читайте також: на Львівщині водій вантажівки збив велосипедистку (ФОТО)
Процесуальне керівництво здійснює Волинська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Буданов вважає, що Україна сама зруйнувала мобілізацію через програну медійну кампанію
- У Нацбанку показали річний набір монет за 2025 рік
- На Львівщині інспектори спіймали чотирьох браконьєрів
- Увага! У Львові безвісти зникла неповнолітня дівчина
- Журналісти знайшли бізнесмена Тимура Міндіча в Ізраїлі, - Українська правда
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
- На Львівщині знайшли мертвим безвісти зниклого чоловіка
- На Львівщині інспектори спіймали чотирьох браконьєрів
- У неділю Львівщина попрощається з 21-річним лейтенантом
- У неділю на Львівщину повертається загиблий Герой Павло Голуб
Коментарі