На Волині шестеро керівників медзакладів розробляли корупційні схеми
Шахрайську схему було викрито
Поки що точну суму збитків встановлює слідство, але попередньо вона складає 230 тис. грн.
Як повідомила прес-служба Департаменту стратегічних розслідувань, розмір винагороди варіювався від 10 до 20% від загальної суми договору.
«️Учора, 21 листопада, поліцейські в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України затримали керівників трьох медичних закладів. Ще чотирьом фігурантам кримінальних проваджень повідомили підозри», – йдеться у повідомленні.
Офіс генпрокурора повідомляє, що лише за кількома договорами загальна сума відкатів склала майже 230 тис. грн. У ході слідства правоохоронці задокументували численні факти отримання хабарів посадовими особами лікарень, однак, загальну суму поки не уточнюють.
Читайте також: У ЗСУ розповіли, чи мобілізують зараз українців 18−27 років, студентів і відколи запрацює єдиний реєстр
Наразі обговорюється обрання усім учасникам корупційних схем запобіжних заходів
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Головний дипломат Ватикану провів сьогодні у Москві переговори з Лавровим про війну в Україні
- Зеленський називає вибори під час війни ризиком
- Путін не хоче завершувати війну, - Зеленський
- У Львові під час конфлікту в парку юнак отримав ножове поранення
- Україна з партнерами розробила новий план припинення війни
Коментарі