На Волині священники допомагають будувати стіну на кордоні з білоруссю
Вже оплатили матеріали на зведення 70 метрів стіни
![](/uploads/media/9a/1c/9a1c7fcbe7138b37f9f80b88fb935d47_w960.jpg)
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл повідомив, що парафії Волинської єпархії складають пожертви на проєкт «Кордон» (захисна конструкція на межі України з білоруссю), інформує Волинська єпархія ПЦУ у ФБ.
Як зазначається, владика розповів, що вже оплатили придбання будівельних матеріалів на зведення 70 метрів стіни. Найближчим часом профінансують ще, загалом до 100 метрів, і зупинятися на цьому не будуть.
«Яка кінцева довжина стіни, відповідно до проєкту, скажемо згодом. Але це приклад успішної співпраці Волинської єпархії з прикордонниками у цьому напрямку, а не лише духовне опікунство над військовослужбовцями», зауважив митрополит.
![](/uploads/media/9a/1c/9a1c7fcbe7138b37f9f80b88fb935d47_w960.jpg)
Як повідомлялося, прохід і проїзд на територію Волинської області закрили мінно-вибуховими загородженнями.
![](/uploads/media/0a/yz/0ayz038855fd0a5f744776e5fec5ea0b_w1280.jpg)
Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Усі в укриття!!!!
![](/uploads/media/be/5d/be5d47fc9c09e7124aa89b8bc6e3c61c_w320.jpg)
У Львові 5 січня віддадуть останню шану воїну 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади
Тарас Маковецький загинув під Бахмутом
![](/uploads/media/77/81/7781a38671687b95ffefec4daf342d8d_w960.jpg)
Спецслужби затримали електромонтерку, яка передавала ворогу дані про відновлення електропостачання
Зрадниця сяде за грати