На Волині у жахливій ДТП загинули двоє 18-річних хлопців (ФОТО)
Автомобіль «Nissan» в’їхав у придорожнє дерево
У Луцькому районі 26 серпня сталася летальна автопригода.
Як повідомили у Нацполіції Волинської області, смертельна ДТП сталася між селами Старосілля та Годомичі. 18-річний житель села Тростянець, керуючи автомобілем Nissan, не впорався з керуванням та в’їхав у придорожнє дерево.
Читайте також: у ДТП на Франківщині загинули двоє людей.
Він та 18-річний пасажир автомобіля загинули на місці події.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
- У США заявили, що ядерні погрози Росії є ознакою невпевненості та слабкості
- У Києві лікар не помітив перелом у воїна, внаслідок якого він помер
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Лукашенко зустрівся з представниками Зеленського
Найчитаніше
- Трагедія на Закарпатті: син раптово помер під час констатації смерті матері
- У ДТП на Львівщині загинув 19-річний водій автомобіля
- У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
- У ЄС перша країна закриває двері для українських чоловіків
- На Львівщині в озері потонула 17-річна дівчина
Коментарі