На Волині загадково зникли двоє чоловіків (ФОТО)
Поліція встановлює місцезнаходження зниклих волинян

Співробітники Ковельського районного управління поліції встановлюють місцезнаходження безвісти зниклих пенсіонерів.
Балюк Іван Ісакович, 02 березня 1961 року народження, житель Ковеля 10 липня цього року пішов з дому та не повернувся. Де перебуває зараз невідомо.

Прикмети: середнього зросту, середньої тілобудови, волосся з сивиною, з вусами, травмована рука та відсутня фаланга мізинця на одній із рук.
Клиновий Олександр Васильович, 21 січня 1957 року народження, житель селища Люблинець, Ковельського району. Пенсіонер 11 серпня 2024 року пішов з дому та на даний час не повернувся. Місце знаходження чоловіка невідоме.

Прикмети: зріст близько 175 см, худорлявої тілобудови, волосся коротке сиве, очі голубі. Має проблеми з пам’яттю.
Просимо громадян, яким відома будь-яка інформація про безвісти зниклих осіб, повідомити поліцію за телефонами: (03352) 5-32-84, моб. тел. 0685147424 або 102.
varta1.com.ua: Новини

Львівські патрульні розповіли, як знайшли 22-річну жінку, яку розшукували упродовж дня
Вона раніше вийшла з помешкання на вулиці Огієнка і не повернулася

На Тернопільщині третю добу тривають пошуки безвісти зниклого 28-річного чоловіка (ФОТО)
ОНОВЛЕНО: Співробітники поліції виявили у Львові зниклого 28-річного жителя Тернополя

У водоймах біля Львова працюють водолази з метою пошуку безвісти зниклої жінки (ФОТО)
Водолази провели обстеження водойм в с.Чишки з метою пошуку зниклої місцевої мешканки, яка 4 березня вийшла з дому і зникла
Найкоментованіше
- У центрі Львова чоловік вимагав припинити виконання Гімну України
- У Польщі за скоєння зухвалого злочину оголосили в розшук 26-річного українця (ФОТО)
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Козицький заявив, що у Львові потрібно перейменувати вулицю на якій розташовані обласна адміністрація та обласна рада
- Поліція посилює безпеку на Великдень: можливі перевірки біля храмів
Найчитаніше
- На Львівщину «на щиті» повертаються двоє братів полеглих на війні - Радіонов Роман та Радіонов Олександр
- Стало відомо про загибель двох молодих Героїв з однієї громади Львівщини
- В Україні запроваджуються зміни для осіб зі статусом внутрішньо переміщених осіб
- У центрі Львова чоловік вимагав припинити виконання Гімну України
- У Польщі за скоєння зухвалого злочину оголосили в розшук 26-річного українця (ФОТО)
Коментарі