На Волині батька та маленького сина вдарило струмом
У селі Бужани, Луцького району, що на Волині, чоловік та його п’ятирічний син отримали удар струмом. Нині їх госпіталізували, обоє перебувають у реанімаційних відділеннях. Про це розповіли лікарі медзакладів, у яких лікуються травмовані, пише «Суспільне».
Інцидент трапився вчора, 8 липня, у другій половини дня, — розповів телефоном завідувач центральної оперативної диспетчерської «швидкої» Станіслав Лінік.
Чоловіка та 5-річного хлопчика уразило струмом, коли батько ремонтував комбайн.
На момент приїзду медиків обоє були при свідомості.
Чоловіка доправили у Горохівську центральну району лікарню. Зараз батько перебуває у реанімації, його стан середньої тяжкості, він у свідомості, опіків на тілі немає, — розповіла лікарка Юлія Романюк.
П’ятирічну дитину з ЦРЛ доправили до Луцька. «Стан хлопчика стабільний, він перебуває у реанімаційному відділенні, головне, що після ураження струмом у дитини не порушена робота серця», — каже медичний директор обласної дитячої лікарні Ігор Дородних.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Тернополі великогабаритні двері у виробничому цеху смертельно травмували працівника (ФОТО)
Потерпілий разом з колегами по фрезерувальному цеху намагався перемістити великогабаритні двері
Сьогодні на Львівщині під час пожежі в будинку виявили тіло жінки
Причини та обставини виникнення пожежі в житловому будинку встановлюються
На Львівщині у річці виявили тіло жінки
В селі Тур’є Самбірського району, в річці виявлено тіло жінки
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі