На Волині чоловік викликав поліцію, щоб підвезли до райцентру

picture
picture

Чоловік викликав поліцію, надавши неправдиву інформацію для того, щоб добратись до райценру. Про це повідомили у Іваничівському відділенні поліції, на сторінці у «Facebook».

Перебуваючи у нетверезому стані, чоловік звернувся до поліції за фактом крадіжки велосипеда — ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України, який, як виявилось у подальшому, ніким викрадений не був.

Як виявилось, вказаний громадянин викликав поліцію для того, щоб із правоохоронцями під’їхати до Іванич, скориставшись при цьому нарядом поліції в особистих потребах, під виглядом повідомлення про кримінальне правопорушення.

«Слідчими Іваничівського відділення поліції порушено кримінальні провадження за ч. 1 ст. 383 (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину) та ч. 1 ст. 384 (введення в оману суду або іншого уповноваженого органу) Кримінального кодексу України», — йдеться у повідомленні.

Тепер чоловікові загрожує покарання за вказані злочини передбачене у вигляді виправних робіт до двох років, арешту до 6 місяців, або обмеження волі від двох до п’яти років чи позбавлення волі на той самий термін.

Поліція наголошує, що за безпідставне звернення до правоохоронних органів із подальшим завідомо неправдивим повідомленням про вчинення злочину, надання неправдивих свідчень у рамках кримінального провадження, передбачає притягнення до кримінальної відповідальності за ст. 383 та ст. 384 ККУ.